Witam na mojej stronie poświęconej Pałacowi Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Znajdą państwo tutaj wiele widokówek, a także innych gadżetów związanych z PKiN.
 
Proszę o kontakt, jeśli mają państwo jakieś zbędne rzeczy związane z tą tematyką.
 
Zapraszam do oglądania mojej witryny o nazwie The Tomasz D. collection.
 
Poniżej znajdują się najnowsze aktualizacje na stronie:
 
 
z poważaniem:
mgr inż. Tomasz Dzierga
 

31 marca 2021 (środa) - aktualizacja 5/2021

Dziś kolejny sukces. Dzięki wielkiemu kolekcjonerowi - Miłosławowi Ż. z Turowów, który znalazł w internecie widokówki dla mnie dodałem 4 nowe walory. Bardzo dziękuję za pamięć. Oto dodane pocztówki:

        


16 marca 2021 (wtorek) - aktualizacja 4/2021

Dziś wielki dzień, a raczej był on wczoraj bo udało mi się zakupić aż 16 szt. nowych widokówek. Dziś korzystając z wolnego czasu dodałem je czym prędzej do kolekcji. Dowiedziałem się o nich od największego kolekcjonera jakiego znam - Mirosława Ż. z Turowów. Bardzo dziękuję! Nie tylko poinformował mnie o widokówkach, ale także poświęcił czas i wybrał te, które mi brakują. Są to widokówki z 33 wydawnictw: 4-ka, House of Postcards i FHU Laguna. Z uwagi na ich ilość przedstawiam tutaj tyko po jednej, z każdego wydawnictwa. Aby zobaczyć resztę zapraszam do odpowiedniej galerii:

     


9 lutego 2021 (wtorek) - aktualizacja 3/2021

Dziś podwójne święto, bo nie tylko urodziny mojej córki, ale także otrzymałem nową widokówkę. Dzięki Miłosławowi Ż. z Turowów otrzymałem zamówioną pocztówkę przedstawiającą Warszawę, gdzie między innymi widnieje Pałac Kultury i Nauki. Bardzo dziękuję, za pamięć i odnalezienie w internecie tego waloru. Oto dodany przedmiot:


18 stycznia 2021 (poniedziałek) - aktualizacja 2/2021

Z okazji moich 42. urodzin, które były w dniu wczorajszym otrzymałem w prezencie od wielkiego polskiego kolekcjonera Mirosława Ż. z Turowów specjalną widokówkę zaprojektowaną przez Michała P. z Wiednia. Bardzo za nią dziękuję i z dumą dodaję do kolekcji. Oto otrzymany walor:


8 stycznia 2021 (piątek) - aktualizacja 1/2021

Ubiegły rok to najsłabszy rok w mojej pałacowej kolekcji. Tylko 17 aktualizacji i zmiana miejsca kolekcji, gdzie musiałem się wyzbyć wielu walorów. Stały się one dla mnie bezwartościowe z uwagi na masową produkcję. Najważniejsza kolekcja widokówek mało co się powiększyła, ciągle szukam ale kiesko ostatnio mi idzie. Miejmy nadzieję, że ten rok będzie o wiele lepszy w zdobywaniu chociaż widokówek. Dziś zaktualizowałem kategorię prasa, zostały najważniejsze gazety i czasopisma, które zawierają artykuły na temat Pałacu Kultury i Nauki. Zachęcam do oglądania.