Firmy, przedsiębiorstwa wspierające członków "Ja jadę - Ty pomagasz" (alfabetycznie):

 

AMT SERWIS - nowoczesny warsztat samochodowy działający pod marką ProfiAuto. Na rynku działa od 2004 roku, zdobywając klientów z całego Śląska. Od początku działalności zajmuje się kompleksowymi naprawami samochodów osobowych i dostawczych jak również elektromechaniką, profesjonalnym serwisem ogumienia, klimatyzacji. Dodatkowo przygotowuje samochody do motorsportu. Do napraw używa się części oryginalnych lub części homologowanych produkowanych przez firmy zachodnie, co znacząco obniża koszty napraw. Firma daje 10% rabatu na swoje usługi dla członków stowarzyszenia z ważną legitymacją! Adres: 41-100 Siemianowice Śląskie ul. Śląska 85. Kontakt tel: +48 326 071 105.


PALARNIA KAWY KAWUSZKA - śląski klimat palarni podkreśla sąsiedztwo z Szybem “Bańgów” należącym do zlikwidowanej Kopalni Siemianowice. Nadal jest czynny jako szyb wentylacyjny, więc wychodząc z palarni widać obracający się wyciąg szybu z 1924 roku. Egzotyka pochodzi z kaw, które dostarczane są z Ameryki Południowej i Środkowej, Afryki, a nawet Azji. Kawy są profesjonalnie wypalane właśnie w tym miejscu przez dwóch wspaniałych i sympatycznych właścicieli: Dariusza i Tomasza. Firma daje 10% rabatu na wszystkie swoje produkty: kawy, herbaty, piwa dla członków stowarzyszenia z ważną legitymacją! Adres: 41-103 Siemianowice Śląskie ul. Krupanka 83. Kontakt tel: +48 690 951 180.


MULTIWORK - firma należąca do Michała Felisiaka, zarejestrowana w Siemianowicach Śląskich ul. Poranna 64B od 2019 r. Główne działalności to: posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian, wykonywanie instalacji elektrycznych, wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych, wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych, tynkowanie, zakładanie stolarki budowlanej, malowanie i szklenie, wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych, transport drogowy towarów. Firma daje 10% rabatu na swoje usługi dla członków stowarzyszenia z ważną legitymacją! Adres: 41-103 Siemianowice Śląskie ul. Poranna 64B.Kontakt: tel: +48 731 578 383.


P&T CUSTOMS - firma zajmująca się detailingiem, wrappingiem i nie tylko. Właściciele firmy uznali dla członków stowarzyszenia - 20% zniżki na wszystkie usługi w ich dziale do wykorzystania raz w roku. Co nowy rok zniżka się restartuje i można znów z niej skorzystać. Ludzie którzy mają tylko jednoślady w postaci roweru także mogą liczyć na usługi np. oklejania i zabezpieczenie roweru foliami ochronnymi. Adres: 41-100 Siemianowice Śląskie ul. Śląska 85A. Kontakt tel: +48 790 296 080.


SOWIA 5 PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK - przedszkole i żłobek mieszczące się w Siemianowicach Śląskich w prestiżowej dzielnicy Pszczelnik zaoferowało dla naszych członków, a w zasadzie ich pociech 5% zniżki na czesne! Doświadczona kadra i miła atmosfera to nie jedyne atuty tej placówki. Wiele osób, które korzystały z niego wypowiada się niezwykle pozytywnie, dlatego także także polecamy je dla Waszych pociech! Adres: 41-100 Siemianowice Śląskie ul. Sowia 5. Kontakt tel: +48 516 577 299.


WYCINANIE DRZEW DOMINIK HORODYŃSKI - firma zajmująca się pielęgnacja i utrzymywaniem zieleni miejskiej, osiedlowej, przydomowej, projektowaniem i zakładaniem ogrodów oraz terenów zieleni. Zaufało im już setki klientów, którzy powierzyli im swoje ogrody oraz tereny wokół swoich domów i zakładów pracy. Jak wykonuje firma swoje zadania można zobaczyć na krótkim filmie: https://www.youtube.com/watch?v=4cMPw97TreE .  Dla członków Stowarzyszenia firma udziela rabatu w wysokości od 10 – 15% na swoje usługi. Rabat nie jest naliczany na utylizację.Adres: 40-406 Katowice ul. Kolejowa 58. Kontakt: +48 513 556 530.